Международные Фан Клубы Энгина Акюрек

наши отзывы о нем

Re: Международные Фан Клубы Энгина Акюрек

Сообщение Элиза » 10 ноя 2012, 23:35

ИзображениеАрабский клуб
Engin Akyürek Lovers
13,255 likes · 1,741 talking about this
Engin Akyürek Lovers
Timeline
Now

Actor/Director
The First Arabic & English Page For Engin Akyürek ❤/ الصفحة العربية و الانجليزية الاولى للممثل التركى انجين أكيوريك ~ Twitter: www.Twitter.com/EAkyurekLovers ~ Welcome | Bienvenu | مرحبآ
About
Photos
13,255
Videos
ИзображениеИзображение
Элиза

Сообщение Элиза » 10 ноя 2012, 23:38

Изображение Египетский клуб

Engin Akyruek egyptian fans
1,944 likes · 14 talking about this
Engin Akyruek egyptian fans
Timeline
Now

Actor/Director
For Everyone Who Loves Engin Akyurek In Egypt.. And Want Him to come to egypt =)
ИзображениеИзображение
Элиза

Сообщение Элиза » 10 ноя 2012, 23:41

Изображение летняя обложка любителей Энгина

Engin Akyurek whole world fans
61 likes · 3 talking about this
Engin Akyurek whole world fans
Timeline
Now

Actor/Director
Engin Akyurek was born on October 12, 1981 in Ankara, Turkey. His parents are from the town of Tercan (formerly Mama Hatun) in Erzincan Province in the Eastern Anatolia region of Turkey. His father is a government official and his mother is a homemaker
About
Photos
61
Элиза

Сообщение Элиза » 10 ноя 2012, 23:48

Изображение

Изображение

Один из больших клубов,иранский
ИзображениеИзображение
Элиза

Сообщение Элиза » 10 ноя 2012, 23:49

Enginist Mahta Sette!
by ENGINcilerr (Engin Akyürek) on Sunday, April 22, 2012 at 3:08pm ·

Sevgili enginciler biliyorsunuz Mahta’nin turkcesi iyi degil izlenimlerini farsca olarak yazdi ve benden turkceye cevirmemi istedi tabi kelin ilaci olsa kendi basina surer nerde bende o turkce:) elimden geldi kadar iyi cevirmeye calisicam ama simdiden guzel turkcemize verdim zarardan dolayi ozur diliyorum okurken gulmeyin bozusuruz:)

Dun sabah hotelden cikarken icimden bi ses engin icin aldin hediyeleride kendinle gotur dedi sonra kendi kendime guldum zavalli (kendinide cok over canim benim:) engin nerdeeeeee son gune kadar bunlar elinde dolasacaksin :)

Dolmabahceye dogru yola ciktim ama birden bi yagmur basladiki sormayin(bunu cevirirken enginin yagmurda islanmis saclari geldi aklima nedense:) istanbulda bi arkadasim soz vermisti eger cekimden bi haber alirsa bana soylecegini adini verebilirmiyim bilmiyorum ama o arkadas bana mesaj gonderdi mahta kos bu gun set var ama benim ikinci gunum daha istanbulda, tanimadim bi sehirde nasil oraya gidicem?:( o arkadas setin adresini bana verdi ama bi yerde sol ve sag tarafa donucem yeri yanlis yazmis nerdeyse kayb olacaktim(engin bulurdu seni canim:) sonunda caresizlikler icinde bi taksiye bindim ve diger taksicilerden, dukkanlardan sormaya basladik ama kimse bayir sokak nerde bilmiyordu:( caresiz taksiciye geldimiz yere donelim dedim birden panter film arabasini gordum(bu ne bana sormayin mahtanin yazdini cevirdim ne oldunu bende bilmiyorum:) taksiciye bu hemen bundan sor yada takip et dedim(vay vay vay Mahtaya bak:) taksiciye niye buraya geldimi soylemistim neyse panter filmin arabasindaki sofor bizi takip edin dedi

ve ve ve sonunda kadir beyin evinin onundeyiz!

iki Berenci arkadas varmis orda asil kapinin arkada oldunu soylediler bana,bende oraya gittim iki cekim arabasi vardi ve kameralari falan indiriyorlardi bende engin varmi diye sordum onalra iki saate gelecek dediler(burda mahta kesin kerim stayla ben beklerim demister:)wooooooooooooooooow inanamadim kendi kendime gelsinde ben 100 saat bile beklerim dedim(iste burda ben size kerimlesecek demistim demicem:)

Saat 12:30 bi kiz(KADER AGCA) dayisiyla birlikte gelmisti bi tanede daha olgun bi bayan vardi onlarla cohhhhhhhhhhhk sohbet ettik(sen o turkceyle nasil sohbet ettin cancim ya:) sonar onlarinda face'de olduklarini ogrendim

belliydi gece sahnesi yaratmak icin hazirlik yapiyorlardi butun pencerelere siyah perdeler cektiler

ben arkaya gittim ne var ne yok diye bakmak icin baktim enginin arabasi geliyor cok sevindim ama baska biri arabadan indi(mahta’nin sucu ne?:) bize engin bu gun gelmiyecek diye yalan soyledi

ben:peki arabayi neden getirdiniz ?(adam arabanin plakasina kadar ezber oldumuzu nerden bilecek:) bizde dusunduk eger gelecekse kesin kerimimizin o mavi arabasiyla gelir ,sanirim sabah baska bi yerde yine cekim varmis.

iki saate kadar olmustu ,enginakyurek.biz’den kizlar vardi orda,desire ve arkadasi elif ellerinde cicek ve hediyeler vardi sonar o hediyenin ne oldunu anladim cunku bende bi yazi yazmistim getirdikleri dergiye,onlarin sette tanidiklari bi arkadaslari vardi,onlarin hediyelerini gorunce birden aaaaaaaa bende hediye getirmistim dedim ve hediyemi cikarip fotosunu cektim birden biri bagirdi geldiler diye ne oldunu anlamadim birden arabaya taraf kostum ve hemen foto cekmeye basladim (siz benim bunlari nasil kiskanclikla cevirdimi nerden bileceksiniz:(

arabadan indirler(simdi burda biraz nedaca yorum katiyorm kesin eli sacina gitmistir:) ben hediyemi verdim ve Iran’dan geldimi soyledim engin elimi tutu ve oyle mi!! dedi(siz burda enginin biraz saskin kaslari kaldirarak bun soyledini hayal edin)

gozlerimi gozlerinden ayirmiyordum(umnise duymasin:) koruma bizi geriye cekmeye calisti bende, ben ve arkadasim neda(engin adimi duymus neda ucusta:) Iranda face ve uydunun yasak olmasina ragmen sizin adiniza sayfa acmisiz ve sizi takip ediyoruz dedim,face ve twitter sayfamizdan foto cikarmistim onlari engine verdim ve bakmasini istedim ondan:) oda tmm bakacam dedi (ay askim benim kimseyide kiramazmis gur sacli esmer cikolatam:)

sonra foto cektirmek istedim o muhtesem sesiyle : okeyde ama bu kiyafetlerle yasak oldunu ve yapamayacagini soyledi:( koruma bizi geri cekip engine yol acti ve o iceri gecti ne kadar israr etsekte olmadi ENGINCILERR sayfasindanda kizlar vardi (sanirim Hicran SUSUR dan bahs ediyor)onlarlada konustuk.kapidan bakiyordum engine, kac defa iceri gidip ve disari cikti her seferinde ona seslendimizde bize bakip el salliyordu(uzun ve tuysuz heller:)

enginakyurek.biz kizlari iceri gittiler foto cektirip hediyelerini verdiler imzada aldilar

neyse cekim basladi bize sessiz olmamizi soylediler cunku gece gibi olmasi gerekiyordu sahnenin bize yalandan sadece icerde cekim olacak dediler(ama bunlara ne oluyor kardesim ya birakin engini bize biz bunu hak ettik:) kizlar yavas yavas dagilmaya basladilar,ben arka kapiya taraf gittim 2 saat orda bekledim bi haber olmadi sonar saat 6:30’da aksam yemegini getirdiler(kesin makarnadir:) tekrar on kapiya geldim ordakiler :sen hala burdamisin diye sordular:) bahceyi cekim icin hazirliyorlardi(bak bak kerim stayla bide yalan soyluyorlar)Sumru ve Esra geldiler ilk Esrayi cagirdim (Mahtam hep Mukaddes yazmissin oyle mi cagrdin?EVET NEDACIM:p)imza aldim Iran'dan geldimi soyledim oda cok sevindi(eyvahlar olsun:) sonra Meryem abla geldi engellediler oda kagitlari al getir imzalim dedi(cok tatliymis sevdim sumru abla seni:) sonar enginin koruma geldi burda onlari rahatsiz edemezsin dediler(alllah kahretsin ,allah kahretsin geberticem o korumalari:)korumayla konustuk facebook sayfalarini biliyor ama enginin fanlarindan yuregi doluymus benim hakkimda kotu seyler yaziyorlar ,ben gorevimi yapiyorum demis bende bi imza al benim icin dedim oda isten atilirim dedi:(iste onunla dertlestik(mahtam enginle dertlesseydin ya:)

hava karariyordu engine gelmediki gelmedi (nazli oglan:) bende gorevlilerle vedalasip kolay gelsin dedim ve ordan ayrildim o meshur merdivenlerden inerken 3 yasli teyze cekim varmi ?kerim varmi?diye sordular(vay ninelere bak sen:) bende her seyi anllattim sasirdilar iran'dan geldimi duyunca kerim icin mi geldin dediler?hediyedemi verdin diye sordular sanirim kiskandilar:)

veeeeeeeeeee dondum acliktan ve yorgunluktan oluyordum ama sevincten hic bi sey umrumda degildi

engine yakindan dahada yakisikli, o kadar tatliki(bayiliyorum:) ve cok zayif ,bambaskaydi keske sesini kayd etseydim,bakislarini soylemiyorum bile(micccinom nasilsin?:) bence diziden dahada yakisikli hatta dizide cirkin cikiyor diyebilirim(yani bu adamin cirkin hali oysa siz yakisikli halini dusunun ve ucusa gecin:)

ay inanmiyorum cok guzel bi ruya gordum istanbulu hic unutmicam keske burda oldum suredee yine onu gorme sansim olsa(ballandira ballandira anltiyorsunda bu magdurlarida dusun bacim:)

neda cevirme zahmeti senin:)

neda’nin not: of harfi harfine cevirdim ne zormus farsca’dan turkceye ceviri yapmak canim ana dilim turkcem ya okulda farsca okumama ragmen turkce konusabilmek muhtesem:)

canlarim ben bunlari cevirdikten sonra beyaz isiga dogru ucuyorum ve magdurum cok magdurum magdurum sarkisini butun benim gibi engin magdurlarina gonderiyorum :(

klavyem turkce harf ozurlusu ve benimde turkcem sizinki kadar iyi degil yani konusuyorumda okulda oyle turkce edebiyati okumadim icin cok cohhhhhhhhhk hatam oldu artik af edersiniz bu nedacani:)

tirnak icinde yazdim yorumlardan sevgili Mahtanin haberi bile yok:)

Like · · Share
ИзображениеИзображение
Элиза

Сообщение Элиза » 10 ноя 2012, 23:53

Изображение Похоже в этом клубе есть важная персона Энгинистка Mahta,фотографии сделаны ею и отчет на верху о том, как сделана была фотка на обложке.
ИзображениеИзображение
Элиза

Сообщение Alisa » 11 ноя 2012, 01:02

Фото презентация встречи Болгарского ФанКлуба с актером на съемочной площадке

phpBB [video]

phpBB [video]
Изображение
Alisa

Сообщение Alisa » 11 ноя 2012, 01:07

phpBB [video]
Изображение
Alisa

Сообщение Элиза » 11 ноя 2012, 03:54

Понятно, вот в этом видео как раз фотоотчет о встрече фанатов этого клуба.А текст выше сначала был на персидском, а потом на турецкий кое-как перевели, кто понимает пусть тренируется в чтении. :D :!: :lol:
ИзображениеИзображение
Элиза

Сообщение Энжи » 12 ноя 2012, 00:16

Народ таки дорвался до актера, молодцы! Жаль только нет видео, одни фото.
Энжи

Пред.След.

Вернуться в Энгин Акюрек - признание таланта